




| Тип | дизельний |
| Виробник | Enersol |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Розетки | 1 x 12В (8.3A), 2 х 220В (16A) |
| Напруга мережі | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Система запуску | електрична, ручна |
| Об'єм масла у картері | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Датчик рівня масла | є |
| Тип охолодження | повітряне |
| Витрати палива | 1.9 л/год |
| Рівень шуму | 80 дб |
| Кількість фаз | однофазний |
| Двигун | 4-х тактний |
| Клас захисту | IP 23 |
| Додатково | індикатор роботи двигуна, інформаційний дисплей, датчик рівня олії, захист від низького рівня масла |
| Розміри | 760 х 640 х 500 мм |
| Вага | 119 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Дизельний генератор EnerSol SKD-7E (B) здатний забезпечувати безперебійне надходження електроенергії для будь-яких потреб. Основні переваги — надійність у роботі у разі виникнення аварійних ситуацій; висока продуктивність і чималий коефіцієнт корисної дії; можливість використання недорогих паливних ресурсів; широкі можливості розміщення та використання; великий термін експлуатації.
Рекомендовані товари