





56 178 ₴
| Тип | дизельний |
| Виробник | Vulkan |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Номінальна потужність | 4.5 кВт |
| Розетки | 1 х 220В (16A), 1 х 220В (32A) |
| Напруга мережі | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Система запуску | ручна/електро |
| Об'єм масла у картері | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 18 л |
| Датчик рівня масла | є |
| Тип охолодження | повітряне |
| Витрати палива | 2.25 л/год |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Кількість фаз | однофазний |
| Двигун | 4-х тактний |
| Додатково | індикатор роботи двигуна, інформаційний дисплей, автоматичний регулятор напруги (AVR), захист від низького рівня масла, лічильник мотогодин |
| Розміри | 850 х 700 х 570 мм |
| Вага | 122 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Дизельний генератор Vulkan SCD6000- пристрій для резервного живлення електрообладнання з номінальною потужністю 5 кВт. Завдяки місткому паливному баку на 18 л, робочий цикл генератора на максимальних навантаженнях може досягати 8 годин.
Призначення: призначений для відновлення подачі електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення.
Особливості генераторів Vulkan
Переваги електрогенератора Vulkan SCD6000
Рекомендовані товари