

2 370 ₴
| Тип палива | на твердому паливі |
| Виробник | Time Eco |
| Особливості | жаростійке покриття, решітка з хромованої сталі |
| Розміри барбекю | 41.5 х 27.5 х 24 см |
| Розміри решітки | 41 х 37 см |
| Вага | 3.14 кг |
| Колір | зелений |
| Країна виробництва | Китай |
Портативний вугільний гриль Time Eco — це практчне та зручне рішення для приготування смачних страв на відкритому повітрі. Завдяки збірно-розбірній конструкції його легко транспортувати та зберігати, адже він займає мінімум місця. Гриль оснащений кришкою, хромованою решіткою та регульованою висотою жарильної поверхні. Корпус виготовлений зі сталі з термостійким емалевим покриттям товщиною 0,5 мм, що забезпечує стійкість до високих температур і корозії. Ідеально підходить для використання на дачі, пікніку чи в поході.
Особливості
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Гриль-барбекю Bo-Camp Notebook/Fire Basket Compact Silver (8108347)
2 496 ₴

Гриль-барбекю Time Eco TE-22017B угольный (4820211100650)
2 235 ₴

Мангал Mousson PROMETEO Q 8 V
2 339 ₴

Набір для барбекю NexTool Barbecue Tool Set в кейсі (NE20261)
2 440 ₴

Аксесуар для барбекю Cadac Стартер для деревного вугілля (6001773982054)
2 386 ₴

Аксесуар для гриля Weber Чохол для серії Q2100N/Q2200N/Q2800N (3400852)
2 429 ₴