











9 899 ₴
| Тип камери | IP-камера |
| Виробник | Reolink |
| Вид | PTZ |
| Розміщення | на вулиці |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм, 8 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Кут огляду по горизонталі | 108.4°-38° |
| Кут огляду по вертикалі | 57.3°-21.2° |
| Робоча напруга | 12 В |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Максимальна робоча вологість | 85 % |
| Аналітика | виявлення руху, виявлення транспортних засобів |
| Особливості | вбудований динамік зворотного зв'язку, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті, роз'єм для SIM-карти |
| Додаткові функції | режим "день/ніч" |
| Підтримка мережевих протоколів | DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTPS, IPv4, NTP, ONVIF, RTMP, RTSP, SMTP, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Клас захищеності | IP65 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 228 мм |
| Глибина | 129 мм |
| Вага | 1200 г |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2T47G2H-LI(eF) (2.8)
9 868 ₴

Камера відеоспостереження Reolink TrackMix Wi-Fi
9 499 ₴

Камера відеоспостереження Greenvision GV-141-IP-MC-DOS50VM-40-SD
7 946 ₴

Камера відеоспостереження Greenvision GV-184-IP-IF-COS50-80 VMA (Ultra AI)
11 882 ₴

Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2T47G2-L-B (4.0)
9 438 ₴

Камера відеоспостереження BOBLOV B4K1
7 862 ₴