



295 ₴
| Форма | кругла |
| Виробник | Interos |
| Об'єм | 2.4 л |
| Діаметр | 16 см |
| Висота борту | 14 см |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Кришка | алюміній |
| Сумісність з плитами | використання в духовці, газові плити, електричні плити |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Особливості | товщина стінки 1.5 мм |
| Колір | сріблястий |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Країна виробництва | Україна |
Матеріал – алюміній. Каструля сфера з металевими ручками та кришкою. Можна мити в посудомийній машині. Легка, міцна та практична. Чи не іржавіє і не боїться перепадів температур. Має високу стійкість до корозії, рівномірно нагрівається за короткий час.
Рекомендовані товари