









3 799 ₴
| Тип | коляска для прогулянок |
| Виробник | Lionelo |
| Вік дитини | від 6-ти місяців |
| Ремені безпеки | 5-ти точечні |
| Регулювання спинки | багатопозиційне |
| Перекидна ручка | ні |
| Поворотні колеса | так |
| Колеса | поліуретан |
| Багажний кошик | так |
| Комплектація | москітна сітка, прогулянковий блок, чохол для ніжок |
| Особливості | захист від сонця |
| Ширина шасі | 51 см |
| Розміри в розкладеному стані | 104 х 85.5 х 55.5 см |
| Розміри в складеному стані | 104 х 37.5 х 36.5 см |
| Вага | 6.8 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Lionelo Elia — коляска, яку цінують батьки. Сталева рама гарантує стійкість під час руху та стійкість до пошкоджень. Сидіння, дах і спинка коляски зроблені з міцної тканини, стійкої до стирання й погодних умов.
Рекомендовані товари