



| Тип котла | газовий |
| Виробник | Immergas |
| Кількість контурів | двоконтурний |
| Вид котла | конвекційний |
| Потужність | 28 кВт |
| Площа обігріву | 280 кв.м |
| ККД | 94.3 % |
| Тип розпалювання | електронний (автоматичний) |
| Тип димоходу | турбований |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Матеріал теплообмінника | мідь, сталь |
| Камера згорання | закрита |
| Спосіб установки | настінний |
| Управління | електронне |
| Об'єм розширювального бака | 7.4 л |
| Особливості | індикатор включення, автодіагностика, запобіжний клапан, модуляція полум'я, можливість підключення зовнішнього термостату та програматора, РК-дисплей |
| Ступінь захисту | IPX5D |
| Циркуляційний насос | є |
| Тип підключення | однофазне |
| Габарити (ВхШхГ) | 440 х 340 х 751 мм |
| Вага | 38 кг |
| Колір | білий |
| Тип котла, сінк | газовий котел |
| Країна виробництва | Італія |
Модель Immergas Mini Eolo 28 3 E – це бездимоходний (турбований) двоконтурний варіант котла з закритою камерою згорання, вбудованим насосом, розширювальним баком, потужністю 28 кВт. У конструкції – два роздільних теплообмінника. Цей котел може обігріти до 280 м.кв. площи та здатен виробляти до 13,5 літрів горячої води на хвилину.
Функции турбо котла газового Mini Eolo 28 3 E:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари





