










| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Виробник | Catler |
| Тип управління | електронне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Резервуар для води | 1 л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Комплектація | кавник, кавоварка |
| Функції | вибір об'єму порції, регулювання міцності кави, регулювання температури кави |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Особливості | автоматична програма, відкладений старт, вбудовані ваги, регульована температура води від 80 до 98 °C, функція відкладеного старту |
| Габарити | 28 x 43 x 15 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Кавоварка Catler CM 4012 для приготування фільтрованої кави приверне вашу увагу своїм прекрасним дизайном, але, що найголовніше, завдяки розширеним функціям, які дозволять підняти смак вашої кави до абсолютної досконалості. Вона ідеально підходить для справжніх поціновувачів кави, які цінують якість, зручність і сучасний підхід до заварювання.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Крапельна кавоварка KitchenAid 5KCM1208EWH
8 899 ₴

Крапельна кавоварка KitchenAid 5KCM1209EER
7 529 ₴

Крапельна кавоварка KitchenAid 5KCM1209EAC
7 529 ₴

Крапельна кавоварка Russell Hobbs 25620-56
9 999 ₴

Крапельна кавоварка KitchenAid 5KCM1208EOB CLASSIC чорна (5KCM1208EOB)
8 899 ₴

Крапельна кавоварка Catler CM4012
7 599 ₴