

| Тип установки | підлоговий |
| Розміщення бутля | верхнє |
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип температур води | гаряча, кімнатна, холодна |
| Наявність охолодження | є |
| Тип охолодження | електронний |
| Потужність нагріву | 420 Вт |
| Потужність охолодження | 80 Вт |
| Продуктивність нагрівання | 5.0 л/г (90 - 95°C) |
| Продуктивність охолодження | 0.72 л/г (10-15°C) |
| Регулювання температур | без регулювання |
| Тип нагрівального елементу | внутрішній |
| Тип кранів | натиск кружкою |
| Кількість кранів | 2 |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Тип шафки | шафа для посуду |
| Енергоспоживання | 420 Вт |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити | 845х296х300 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Кулер для води Cooper & Hunter CH-V128EB - підлоговий кулер з верхнім завантаженням сулії. Має функцію електронного охолодження, охолоджує воду до температури 10-15 градусів. Також CH V128EB нагріє воду для приготування чаю або кави за лічені хвилини до температури 90-95 градусів. CH-V128EB має крани по типу "натиск кухлем", що робить їх зручними у використанні, а сам процес подачі води більш гігієнічним. Куллер виконаний в білому кольорі з чорною вставкою і оснащений містким 12-літровим шафкою (НЕ холодильник) для зберігання чаю, кави, цукру та інших речей.
Даний кулер Cooper & Hunter CH-V128EB - друге покоління популярної моделі CH-V118. Ключовою відмінністю даної моделі є оновлена система захисту бака від перегріву «CH heat protect», дана система захистить кулер при випадковому включенні приладу з порожньою пляшкою.
Рекомендовані товари