





| Тип установки | підлоговий |
| Розміщення бутля | верхнє |
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип температур води | гаряча, кімнатна, холодна |
| Наявність охолодження | є |
| Тип охолодження | компресорний |
| Потужність нагріву | 420 Вт |
| Потужність охолодження | 100 Вт |
| Продуктивність нагрівання | 4 л/г (>85°С) |
| Продуктивність охолодження | 2 л/г (15°C) |
| Регулювання температур | без регулювання |
| Кількість кранів | 3 |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Енергоспоживання | 520 Вт |
| Вага | 17.2 кг |
| Габарити | 310х360х1000 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Особливості кулера для води COOPER&HUNTER CH-V970B:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари
