










2 300 ₴
| Тип | класична |
| Матеріал | пластик |
| Виробник | Sector |
| Внутрішня довжина | 127 см |
| Внутрішня ширина | 48 см |
| Число рівнів висоти днища | 1 |
| Ящик під ліжком | ні |
| Наявність коліщаток | ні |
| Зовнішні розміри | 135 х 56.5 х 24.5 см |
| Особливості | заокруглені кути, що захищають дитину від травм, пластикові накладки на ніжках забезпечують уникнення ковзання ліжка по підлозі та захисту поверхні покриття від подряпин |
| Вага | 5,25 кг |
| Колір | синій |
| Країна виробництва | Китай |
Дитяче ліжко Sector ідеально підходить для здорового дитячого сну та відпочинку як вдома, так і в дитячому садочку. Модель виготовлена з антиалергічного пластику, що не має запаху та забезпечує надійність та довговічність.
Компактність
Sector - ідеальний варіант для економії місця в невеликих приміщеннях, оскільки ліжко можна з легкістю ставити одне на одне.
Дизайн
Яскравий зовнішній вигляд чудово доповнить Ваш інтер'єр і подарує дитині міцний та здоровий сон.
Комфорт
Для комфортного переміщення ліжка створені спеціальні заглиблення по бокам ліжка.
Повітряпроникність
Спеціальні отвори в основі ліжка забезпечать вентиляцію та доступ повітря до тіла дитини.
Безпека
Ліжко має заокруглені кути, що захищають дитину від травмувань.
Захист
Спеціальні пластикові накладки на ніжках забезпечують уникнення ковзання ліжка по підлозі та захисту поверхні покриття від подряпин.
Рекомендовані товари