


9 495 ₴
| Тип конструкції | блоковий |
| Сила натягу | 7 кг |
| Виробник | Poe Lang |
| Довжина розтяжки | 51-74 см |
| Ширина плечей | 71 см |
| Комплектація | 2 стріли |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Тайвань |
-Блочний лук Rex має відстань від осі до осі всього 28 ", що робить його одним з найбільш компактних блочних луків в світі. Це забезпечує високу мобільність і зручність, легкість транспортування і простоту зберігання.
-Широкий діапазон регулювань дозволяє назвати цей лук максимально універсальною моделлю, придатною для всієї родини. Rex відмінно підходить для дітей і підлітків, завдяки можливості виставлення нижньої межі сили натягу всього в 15 lbs (7 кг).
-Діапазон регулювання зусилля натягу і інші особливості конструкції забезпечують можливість "делікатної" настройки лука для стрільби на близькі відстані, що робить його ідеальним вибором для боуфішінга.
-Тетіва лука може зручно натягатися безпосередньо пальцями, виключаючи необхідність використання релізу.
-Завдяки відсутності необхідності використання релізу, лук Rex відрізняється підвищеною скорострільністю, яка може зрівнятися з цим значенням у рекурсивних луків.
У комплектації:
- Приціл 3 Pin
- Peep sight
- Поличка для стріли (Мисливська)
- Дві 30 "алюмінієві стріли
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Лук Man kung CBA2 Mirage Green Camo (MK-CBA2GODC)
10 160 ₴

Арбалет Man kung MK-185 Brandon KIT Camo (MK-185-FC -KIT)
9 860 ₴

Арбалет Man kung MK-185 Brandon KIT Black (MK-185-BK -KIT)
9 280 ₴

Лук Man kung NCB75 Fossil Black (MK-NCB75BK)
10 760 ₴

Арбалет Man kung MK-XB25BK
9 150 ₴

Арбалет Man kung MK-XB21BK-KIT
8 960 ₴