




| Кількість місць | 2 |
| Виробник | Intex |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Клапан | є |
| Розміри | 203 х 152 х 25 см |
| Розміри в складеному вигляді | 41 х 32 х 17 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Надувний матрац Intex відмінно підійде для відпочинку вдома або на дачі. Практичний матрац виготовлений з водонепроникного вінілу і є досить міцним.
Технологія Fiber-Tech включає передову систему підтримки. Замість перегородок із ПВХ вони містять тисячі міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом, на відміну від звичайних конструкцій, що дозволить використовувати матрац довгий час, а також забезпечує відмінну стійкість та легкість, а також гарантує комфортний сон.
Матрац має вбудовану подушку-узголів'я та вбудований електронасос, за допомогою якого Ви з легкістю зможете надути і здути матрац.
Характеристики:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Матрац надувний Intex 64150
1 233 ₴

Матрац надувний BestWay Pavillo велюр Синій 152 х 203 х 30 см (BW 67682)
1 282 ₴

Матрац надувний BestWay Pavillo велюр Синій 152 х 203 х 22 см (67374)
1 230 ₴

Матрац надувний BestWay Pavillo велюр Синій 152 х 203 х 28 см (BW 67226)
1 178 ₴

Насос для надувних меблів Flextail Tiny Pump, чорний (6975755961323)
1 550 ₴