

396 ₴
| Матеріал | водонепроникна тканина |
| Довжина | 51 см |
| Виробник | Snower |
| Ширина | 30 см |
| Висота спинки | 20 см |
| Зав'язки | так |
| Вага | 160 г |
| Країна виробництва | Україна |
Матрац-сидіння для металевих санок Snower у привабливому синьому кольорі* захистить від переохолодження та значно підвищить комфорт користування санчатами під час зимових прогулянок.
Вологостійка поверхня виробу запобігає промоканню та забезпечує практичність і легкий догляд, а внутрішнє наповнення поролоном передбачає м'якість та зручність. Ще однією перевагою матрацика є оснащення бічними бортиками та спинкою висотою 20 см.
Матрац-підстилка надійно фіксується до санчат за допомогою контрастних помаранчевих стрічок. Оптимальний розмір виробу передбачає сумісність матрацика із усією лінійкою металевих санчат Snower, а також підійде до інших санок, обладнаних спинкою відповідного розміру.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
Тип: матрац-сидіння для санок
Матеріал верхній: поліестер, покриття ПУ
Матеріал наповнення: поролон
Колір: синій з помаранчевим
Довжина: 51 см, Ширина: 30 см
Висота зі спинкою: 20 см
Товщина: 1 см
Розмір виробу (ДхШхВ): 51х30х20 см
Переваги:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Санки Active Baby льодянка 60 см салатова (06551/013)
375 ₴

Санки Active Baby льодянка 60 см рожева (06551/011)
432 ₴

Санки Prosperplast Snow Red (ISAN-1788C)
361 ₴

Санки Prosperplast Crazy Run ISBRUN-361C льодянка зелена (5905197095844)
400 ₴

Матрацик в санки Snower сірий з салатовим (4820211101633)
396 ₴

Матрацик в санки Snower сірий з рожевим (4820211101626)
396 ₴