

| Швидкість передачі даних | 100 Mbps |
| Довжина хвилі Tx | 1310 нм |
| Виробник | Alistar |
| Дальність передачі | до 20 км |
| Режими роботи | full duplex |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Розміри | 26 х 70 х 97 мм |
| Вага | 0.38 кг |
| Також шукають | недорогі |
| Країна виробництва | Китай |
Медіаконвертер Alistar 10/100BASE-T 1SM WDM SC 20KM TX1550/RX1310nm
Медіаконвертер 10/100Base-T від торгової марки Alistar здійснює перетворення інтерфейсів «вита пара – оптичний кабель» для мереж Gigabit Ethernet 10/100/100Base-T і 1000Base-FX. Медіаконвертер дозволяє підключати оптичні канали зв'язку до різного активного обладнання, яке передбачене було для роботи з мідними провідниками. Тобто, медіаконвертер дозволяє зняти обмеження довжини мідної лінії зі значенням 100 метрів. Кожен медіаконвертер поміщений в міцний металевий корпус і оснащений 1 портом RJ-45 для кручений пари і 1 SFP портом. Пристрій підтримують "гарячу" установку при використанні в складі шасі. Виріб комплектується зовнішнім блоком живлення, що дозволяє забезпечити більш оптимальний тепловий режим самого конвертера. На лицьовій панелі медіаконвертера є світлодіодні індикатори, які інформують про наявність живлення, а також швидкості передачі і статус мережевого і оптичного інтерфейсів. На задній панелі знаходиться роз'єм підключення живлення. Пристрій комплектуються зовнішнім блоком живлення 5В.
Особливість:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Медіаконвертер Alistar X3S
425 ₴

Медіаконвертер MC-R-0,1-1SM-1550nm-20 Step4Net
390 ₴

Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1310nm-20)
387 ₴

Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
339 ₴

Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
339 ₴

Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км + БП (HTB-3100A / 1310_WDM)
457 ₴