











2 893 ₴
| Призначення | кемпінгові |
| Форма | півсфера |
| Виробник | Totem |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | фіберглас |
| Зовнішній тент | 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Розміри зовнішні | 230 х 220 х 120 см |
| Вага | 2.3 кг |
| Колір | зелений |
| Країна виробництва | Китай |
Легкий літній намет з одним входом та невеликим тамбуром.
Призначення: для нескладних коротких походів та відпочинку на природі.
Час використання: з травня по вересень
особливості:
Двошаровий намет
темний зелений колір
Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
Два вентиляційні клапани
Усі шви проклеєні
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Тент Trimm Party Floor Grey (001.009.0431)
2 384 ₴

Тент Trimm Trace Sand (001.009.0366)
2 232 ₴

Тент Trimm Trace One Sand (001.009.0664)
2 190 ₴

Намет Naturehike тримісний P-Series CNK2300ZP028 темний оливковий (6976023920479)
2 571 ₴

Намет Totem Privat (душ/туалет) (TTT-022)
2 550 ₴

Намет Totem Tepee 2 (v2) (UTTT-020)
2 893 ₴