

18 340 ₴
| Призначення | для піших і гірських походів, кемпінгові |
| Виробник | Tramp |
| Форма | тунель |
| Місткість | дев'ятимісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | дюрапол |
| Зовнішній тент | поліестер |
| Водостійкість тенту | 5000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | армований тарпаулін, 10000 мм |
| Висота | 1.6 м |
| Розміри зовнішні | 585 х 410 х 210 см |
| Розміри спального місця | 220 х 180 см |
| Розміри упаковки | 21 x 65 x 35 см |
| Вага | 17 кг |
| Особливості | вентиляційні вікна, всі шви проклеєні, знімна підлога у тамбурі, москітна сітка, снігозахисний клапан, тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання |
| Колір | зелений |
| Країна виробництва | Китай |
Трикімнатний намет Tramp Brest 9 (V2) розрахований на комфортне розміщення компанії з 9 чоловік, які, завдяки розташуванню в трьох окремих відсіках, входи в які з загального великого і високого тамбура, не будуть заважати один одному.
Входи в окремі приміщення дубльовані протимоскітними сітками, щоб ніякі комахи не тривожили вашого сну.
Самі приміщення мають великі вентиляційні вікна, завдяки цьому в наметі завжди буде свіже повітря.
Саме для цього ж підібрано і матеріал внутрішнього намету – 100% дихаючий нейлон.
Для більш комфортного розташування та зручності прибирання всередині намету - підлога в тамбурі, за необхідності, знімається.
Особливості:
Характеристики:
Рекомендовані товари

Намет Trimm Enduro sand (001.009.0080)
14 250 ₴

Намет Salewa Mikra II 5715 5311 - UNI - зелений (013.003.0598)
14 550 ₴

Намет Big Agnes Salt Creek SL2 gray/light gray/orange (021.0070)
15 192 ₴

Намет Big Agnes Blacktail 3 Hotel green/gray (021.0161)
15 248 ₴

Намет Big Agnes Blacktail 2 Hotel green/gray (021.0160)
13 072 ₴

Намет Grand Canyon Robson 3 Alu Capulet Olive (30921260)
17 394 ₴