

11 914 ₴
| Призначення | для піших і гірських походів |
| Форма | будиночок |
| Виробник | Tramp |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | алюміній |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | 190T 75D Polyester 10 000 мм |
| Висота | 1.3 м |
| Розміри зовнішні | 490 x 220 x 130 см |
| Розміри спального місця | 210 x 210 x 130 см |
| Розміри упаковки | 26 x 50 x 23 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Особливості | два входи |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
TRAMP CAVE 3 (V2) - тримісний намет експедиційного класу з 3 входами - 2 з тамбура, один з тильного боку, з великим тамбуром для складування спорядження або організації кухні.
Каркас - алюмінієвий, розташування каркаса - внутрішнє.
Намет по всьому периметру обшитий сніжною спідницею, яка захищає від снігу, дощу і сильного вітру.
Вентиляційна система складається з 3 вікон - 2 в куполі спального відсіку і одне додаткове в тамбурі.
Призначення: піший і гірський туризм, альпінізм, тривалі треккінги або експедиції в райони зі складними погодними умовами.
Час використання: зима, весна, літо, осінь
Особливості:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Намет Trimm Globe-D lime green (001.009.0558)
9 436 ₴

Намет Trimm Arizona II dark lagoon/dark grey (001.009.0054)
11 388 ₴

Тент Big Agnes Gold Camp 5 Tarp (021.0203)
10 185 ₴

Намет Turbat Borzhava 3 Alu yellow - жовтий (012.005.0139)
10 295 ₴

Намет Naturehike надлегкий двомісний Cloud Up 2 Updated NH17T001-T 20D темно-синій (6927595783283)
9 710 ₴

Намет Naturehike із гострою верхівкою CNK2300ZP025 коричневий (6976023922534)
11 620 ₴