

7 770 ₴
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Виробник | Tramp |
| Місткість | чотиримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | дюрапол |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | 190T 75D Polyester 8000 мм |
| Висота | 1.4 м |
| Розміри зовнішні | 410 x 220 x 140 см |
| Розміри спального місця | 240 x 210 x 140 см |
| Розміри упаковки | 20 x 51 x 20 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Особливості | два входи |
| Колір | зелений |
| Країна виробництва | Китай |
Всі товари бренду Tramp орієнтовані на покупця, який професійно розбирається в товарах аутдор ринку і добре розуміє, що він хоче отримати від товару, що купується. Товари Tramp відрізняються високою технологічністю, чуйністю до запитів ринку та відмінним співвідношенням ціна-якість, що дозволяє їм часто ставати хітами продажів.
Компанія–виробник товарів під брендом TRAMP вже багато років створює намети, спираючись на досвід мандрівників.Намет Tramp Lair 4 v2 (TRT-040) - двошаровий намет з двома входами розрахована на 4 туристів.Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню.Намет має великий місткий тамбур, два вентиляційних клапана.Всі шви намету проклеєні.Намет Tramp Lair 4 v2 (TRT-040) ідеальний для туристичних походів у весняний, літній і осінній час.
Намети цієї серії розроблені для любителів піших походів або велосипедних подорожей у літній, весняний і осінній час. Стануть в нагоді вони також мотоциклістам і мисливцям.Невелика вага, сучасні матеріали, міцність і вражаюча зручність конструкцій – все це чудово підійде для кожного шукача пригод!
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Намет Trimm Largo sand - пісочний (001.009.0095)
6 405 ₴

Намет Trimm DUO sand (001.009.0414)
5 584 ₴

Тент Trimm Party Half Bedroom Grey (001.009.0546)
5 691 ₴

Намет Naturehike тримісний CNK2300ZP024 червоний (6976023923654)
6 649 ₴

Намет Naturehike надлегкий одномісний Cloud Up 1 Updated NH18T010-T 20D темно-синій (6927595783276)
7 263 ₴

Намет Naturehike надлегкий одномісний Cloud Up 1 Updated NH18T010-T 20D темно-зелений (6927595765678)
7 390 ₴