

3 650 ₴
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Виробник | Tramp |
| Місткість | одномісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | дюрапол |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T RipStop, PU 5000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | сітка |
| Підлога | поліестер 75D/190T 7000 мм в. ст. |
| Висота | 1 м |
| Розміри зовнішні | 100 x 240 x 100 см |
| Розміри спального місця | 100 x 240 x 100 см |
| Розміри упаковки | 17 x 37 x 16 см |
| Вага | 2.3 кг |
| Особливості | два входи |
| Колір | зелений |
| Країна виробництва | Китай |
Всі товари бренду Tramp орієнтовані на покупця, який професійно розбирається в товарах аутдор ринку і добре розуміє, що він хоче отримати від товару, що купується.
Товари Tramp відрізняються високою технологічністю, чуйністю до запитів ринку та відмінним співвідношенням ціна-якість, що дозволяє їм часто ставати хітами продажів.
Компанія–виробник товарів під брендом TRAMP вже багато років створює намети, спираючись на досвід мандрівників.
Намет Tramp Bicycle Light V2 (TRT-033) - універсальний, двошаровий намет з двома входами.
Намет має 2 вентиляційних клапана з регульованою по висоті стійкою.
Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню.
Всі шви намету проклеєні.
Всі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками.
Особливості:
- Кількість місць: 1.
- Кількість входів: 2.
- Матеріал каркаса: Дюрапол.
- Матеріал дна: 100% поліестер 75D190T 7000 мм в ст.
- Матеріали тенту: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 5000 мм в ст.
- Матеріали внутрішнього намету: Сітка.
- Кілочки: Металеві.
Намети цієї серії розроблені для любителів піших походів або велосипедних подорожей у літній, весняний і осінній час.
Стануть в нагоді вони також мотоциклістам і мисливцям.
Невелика вага, сучасні матеріали, міцність і вражаюча зручність конструкцій - все це чудово підійде для кожного шукача пригод!
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Тент Trekmates Square Tarp TM-005311 dark olive O/S (015.1479)
3 104 ₴

Намет Naturehike надлегкий NH17T030-L темно-зелений (6975641885894)
3 150 ₴

Намет Naturehike двомісний CNK2300ZP024 червоний (6976023923678)
2 990 ₴

Намет Easy Camp Little Loo Granite Grey 120427 (929595)
2 799 ₴

Намет Totem Indi 3 (v2) (UTTT-018)
3 694 ₴

Намет Totem Chinook 4 (v2) (UTTT-017)
4 005 ₴