



2 956 ₴
| Призначення | кемпінгові, трекінгові, для високогір'я |
| Форма | будиночок |
| Виробник | Tramp |
| Місткість | одномісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | фіберглас |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190 T, 4000 мм |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в ст. |
| Внутрішній намет | сітка |
| Підлога | поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст. |
| Висота | 1 м |
| Розміри зовнішні | 100 х 240 х 100 см |
| Розміри упаковки | 39 х 14 х 14 см |
| Вага | 2 кг |
| Особливості | москітна сітка |
| Колір | оливковий |
| Країна виробництва | Китай |
Двошаровий намет Tramp Lite Hurricane з внутрішнім тентом із сітки і одним входом.
Призначена для легких туристичних та велосипедних походів у літній час.
Hurricane має високі показники захисту від опадів:
Легке встановлення за рахунок застосування однієї дуги.
Характеристики:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Тент Trimm Party Floor Grey (001.009.0431)
2 384 ₴

Тент Trimm Trace Sand (001.009.0366)
2 232 ₴

Тент Trimm Trace One Sand (001.009.0664)
2 190 ₴

Намет Naturehike тримісний P-Series CNK2300ZP028 темний оливковий (6976023920479)
2 571 ₴

Тент Highlander Tarp Shelter HMTC (MA125-HC) (930530)
2 949 ₴

Намет Totem Privat (душ/туалет) (TTT-022)
2 550 ₴