




8 203 ₴
| Призначення | для піших і гірських походів |
| Форма | півсфера |
| Виробник | Tramp |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | алюміній |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст. |
| Висота | 1.2 м |
| Розміри зовнішні | 290 x 220 x 120 см |
| Розміри спального місця | 150 x 210 x 120 см |
| Розміри упаковки | 17 x 45 x 22 см |
| Вага | 3.7 кг |
| Особливості | два входи, захисна спідниця |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Двомісна експедиційний намет Tramp Peak 2 з двома входами і двома тамбурами збільшення обсягу і площі.
Ідеальна для серйозних туристичних походів і тривалих експедицій в будь-яку пору року і при будь-яких погодних умовах
Особливості:
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги - ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Рекомендовані товари