



5 607 ₴
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Виробник | Tramp |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | дюрапол |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | 190T 75D Polyester 8000 мм |
| Висота | 1.2 м |
| Розміри зовнішні | 320 x 220 x 120 см |
| Розміри спального місця | 180 x 210 x 120 см |
| Розміри упаковки | 18 x 60 x 20 см |
| Вага | 4 кг |
| Особливості | два входи |
| Колір | зелений |
| Країна виробництва | Китай |
Всі товари бренду Tramp орієнтовані на покупця, який професійно розбирається в товарах аутдор ринку і добре розуміє, що він хоче отримати від товару, що купується.
Товари Tramp відрізняються високою технологічністю, чуйністю до запитів ринку та відмінним співвідношенням ціна-якість, що дозволяє їм часто ставати хітами продажів.
Компанія–виробник товарів під брендом TRAMP вже багато років створює намети, спираючись на досвід мандрівників.
Намет Tramp Scout 3 v2 (TRT-056) - двошаровий намет з двома входами.
Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню.
Намет має 2 вентиляційних клапана з регульованою по висоті стійкою.
Всі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками.
Всі шви намету проклеєні.
Намет Tramp Scout 3 v2 (TRT-056) ідеальний для туристичних походів у весняний, літній і осінній час.
Намети цієї серії розроблені для любителів піших походів або велосипедних подорожей у літній, весняний иосеннее час.
Вони стануть в нагоді вони також мотоциклістам і мисливцям.
Невелика вага, сучасні матеріали, міцність і вражаюча зручність конструкцій – все це чудово підійде для кожного шукача пригод!
Рекомендовані товари