

12 822 ₴
| Призначення | кемпінгові |
| Форма | будиночок |
| Виробник | Tramp |
| Місткість | чотиримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | дюрапол |
| Зовнішній тент | поліестер Dry Tech 75D/190T WR PU 5000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Висота | 1.6 м |
| Розміри зовнішні | 455 x 255 x 190 см |
| Розміри спального місця | 240 x 240 x 160 см |
| Розміри упаковки | 17 x 73 x 34 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Особливості | знімна підлога |
| Колір | синій |
| Країна виробництва | Китай |
Фахівці компанії TRAMP, розробляючи нові моделі продукції, спираються на потреби споживачів і сучасні технології, які дозволяють зробити продукцію по-справжньому якісною, легкою і міцною. Всі товари бренду орієнтовані на покупця, який професійно розбирається в товарах аутдор ринку і добре розуміє, що він хоче отримати від товару, що купує. Продукція компанії: спальники, намети, рюкзаки, одяг (включаючи термобілизну), посуд, газові пальники і плити, меблі та інші аксесуари для туризму та активного відпочинку.Товари TRAMP відрізняються високою технологічністю, чуйністю до запитів ринку та відмінним співвідношенням ціна-якість, що дозволяє їм часто ставати хітами продажів.
Намети серії Tramp Sphinx v2 розраховані на сімейний відпочинок, відпочинок великою компанією. Високі, просторі, з тамбуром і кількома відділеннями, обладнані москітними сітками, великикі, надійні – це найкраще, що можна запропонувати любителям кемпінгу. Tramp Sphinx v2 (TRT-088) - двошаровий кемпінговий намет з двома входами, великим тамбуром.
Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню.Входи всіх спальних відділень продубльовані москітною сіткою.У зовнішньому тенті вхід в тамбур також продубльований москітною сіткою.Тент намету обладнаний спідницею.Намет Tramp Sphinx v2 (TRT-088) має велике спальне відділення і два великих вентиляційних вікна.Всі шви намету проклеєні.Знімна підлога виконана з армованого терпаулинга.Матеріал зовнішнього тенту - 100% поліестер 75D/190T Dry Tech PU.Матеріал внутрішньої палатки - 100% дихаючий поліестер.Кількість місць у наметі - 4.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Намет Trimm Globe-D lime green (001.009.0558)
9 436 ₴

Намет Trimm Arizona II dark lagoon/dark grey (001.009.0054)
11 388 ₴

Намет Grand Canyon Topeka 2 Alu Capulet Olive (30921259)
12 033 ₴

Намет Naturehike одномісний NH22ZP020 коричневий (6927595799000)
10 240 ₴

Намет Naturehike надлегкий двомісний Cloud Up 2 Updated NH17T001-T 20D темно-синій (6927595783283)
9 710 ₴

Намет Naturehike із гострою верхівкою CNK2300ZP025 коричневий (6976023922534)
11 620 ₴