

| Призначення | для велотуризму, для піших і гірських походів, для рибалки, кемпінгові, тактичні, трекінгові, універсальні, для високогір'я |
| Форма | шестикутник |
| Виробник | Trimm |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Каркас | дюралюміній 7001 T6 8,5 мм |
| Зовнішній тент | 100% поліестер |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 100% поліестер |
| Підлога | 100% нейлон PU 10 000 мм |
| Висота | 0.95 м |
| Розміри зовнішні | 275 х 130 х 95 см |
| Розміри спального місця | 210 х 130 см |
| Розміри упаковки | 43 х 15 х 15 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Особливості | 1 вхід, в комплекті чохол, москітна сітка, проклеєні шви |
| Колір | зелений |
| Країна виробництва | Китай |
**Намет двомісний Trimm DELTA-D
**
Trimm DELTA-D – легкий комфортний двомісний намет для використання протягом всього року. Завдяки своїй вазі ця модель ідеально підходить для велоподорожей, піших походів або сплавів. Намет відрізняється простою і одночасно стійкою дюралюмінієвою конструкцією з просторим тамбуром та широким входом.
Особливості намету Trimm DELTA-D
Характеристики намету Trimm DELTA-D
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Намет Trimm Delta-D lime green (001.009.0077)
7 984 ₴

Намет Grand Canyon Cardova 1 Alu Capulet Olive (30921256)
8 083 ₴

Намет Naturehike надлегкий одномісний Cloud Up 1 Updated NH18T010-T 20D темно-синій (6927595783276)
7 263 ₴

Намет Naturehike надлегкий одномісний Cloud Up 1 Updated NH18T010-T 20D темно-зелений (6927595765678)
7 390 ₴

Намет Naturehike надлегкий одномісний Naturehike Cycling 1 NH18A095-D 210T помаранчевий (6975641886495)
7 120 ₴

Намет Naturehike надлегкий двомісний Star-River 2 Updated NH17T012-T 210T темно-зелений (6927595789049)
7 930 ₴