

25 242 ₴
| Призначення | кемпінгові, трекінгові, універсальні |
| Виробник | Wechsel |
| Форма | тунель |
| Місткість | чотиримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | Алюмінієвий сплав Alu 7001 T6, ∅ 11.5 мм |
| Зовнішній тент | Polyester 68D Ripstop PU DWR, 5000 мм в.ст. |
| Водостійкість тенту | 7000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | Polyester Taffeta 70D 185T DWR |
| Підлога | Polyester 75D 210T PU DWR, 7000 мм |
| Висота | 1.95 м |
| Розміри зовнішні | 445 х 245 х 195 см |
| Розміри спального місця | 220 х 235 х 190 см |
| Розміри упаковки | 60 x 28 х 28 см |
| Вага | 5.87 кг |
| Особливості | 3 вентиляційні клапани, антимоскітна сітка на дверцях, шторка приватності розділяє внутрішній намет на 2 приміщення |
| Колір | коричневий |
| Країна виробництва | Німеччина |
Wechsel Voyager TL на сьогоднішній день є одним з небагатьох наметів, що повноцінно підходять і для кемпінгу і для туристичних походів групами. Це найлегший повноцінний чотиримісний намет, що має висоту 190 см та великий тамбур. Таким чином його неважко нести за плечима в поході, і при цьому він забезпечить максимальний комфорт при використанні в кемпінгу.
Для використання в кемпінгу цікавою особливістю є наявність шторки приватності, що розділяє внутрішній намет на два окремих приміщення. Намет має об'ємний тамбур, де можна встановити розкладний стіл з чотирма стільцями, кемпінгову кухню, або пару додаткових ліжок. Велика кількість кишень зовні і всередині дозволить розмістити значну кількість корисних речей для кемпінгу.
Для групових туристичних походів намет цікавий тим, що при похідній вазі менше 6 кг, в ньому вільно розміщуються мінімум 4 людей на нічліг, а коли в погану погоду виникає необхідність приготувати вечерю на групу, - тільки в наметі з великим і високим тамбуром можна впоратися з цим завданням, укривши від негоди для прийому їжі до 12 осіб.
Спочатку встановлюється зовнішній тент, після чого до нього всередині кріпиться внутрішній намет. Це дозволяє прискорити процес установки і уникнути намокання внутрішнього намету при установці під дощем. Перша установка намету буде досить швидкою і безпроблемною, оскільки внутрішній намет вже попередньо з'єднаний із зовнішнім тентом на фабриці. Поліуретанове покриття тенту і дна намету забезпечує водозахист до 7000 мм і високу стійкість до проколів, що вельми важливо при використанні намету, як в лісистій, так і на кам'янистій місцевості. Намет має лише вентиляційні сітчасті вставки, що дозволяє його рекомендувати для походів і кемпінгу в більш холодних кліматичних умовах.
Якщо Ви не ставите своєю винятковою метою придбання найлегшого спорядження, або спорядження, яке буде використовуватися в найбільш екстремальних умовах, але віддаєте перевагу функціональній і зручній екіпіровці, - тоді лінійка спорядження Wechsel Travel Line обов'язково приверне Вашу увагу. При розробці наметів серії Travel Line основна увага була приділена комфорту використання, зручності і швидкості установки і збірки намету, а також досягненню максимального внутрішнього простору при збереженні мінімальної площі встановлення намету. При цьому всі моделі Wechsel лінійки Travel Line - це, безумовно, надійні намети, здатні протистояти складним погодним умовам і задовольнити вимоги і амбітних альпіністів і туристів вихідного дня.
Технічні характеристики:
Габарити і вага:
Рекомендовані товари