

| Стиль | класичний |
| Колір циферблата | помаранчевий |
| Тип циферблата | цифровий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Призначення | в офіс, у вітальню, у кухню, у спальню, універсальні |
| Колір корпусу | чорний |
| Виробник | Technoline |
| Вид циферблата | арабські цифри |
| Механізм | електронний |
| Розміри корпусу | 102 х 98 х 32 мм |
| Елементи живлення | АA (LR06) 1.5V х 2 шт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Індикація | години, дата, температура, хвилини |
| Форма корпусу | квадратна |
| Мелодія | так |
| Вага | 0.165 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Автоматичне нічне підсвічування мінімальної яскравості дозволяє бачити інформацію на дисплеї годинника навіть в темний час доби, і не дратує вночі. Проте достатньо натиснути кнопку, що підсвітити дисплей на кілька секунд більш яскравим освітленням. Настільний годинник Technoline WT330 має два окремих будильники з індивідуальним налаштуванням і мелодії і тривалості повтору сигналу Snooze. Функція радіоконтролю дозволяє коригувати час, при умови що годинник знаходиться в зоні прийому сигналу точного часу. Годинник можна налаштувати таким чином, щоб він щогодинно, або за викликом повідомляв точний час і температуру німецькою мовою.
Функції:
Годинник:
Температура в приміщенні:
Календар:
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
Живлення:
Комплектація:
Розміри і вага:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Настільний годинник Technoline WT534 проекційний Grey (DAS302336)
2 385 ₴

Настільний годинник Technoline WT537 проекційний White (DAS301197)
2 412 ₴

Настільний годинник ADE XL з підсвічуванням (CK1927)
1 821 ₴

Настільний годинник Muse з бездротовою зарядкою телефону (M-168 WI)
1 791 ₴

Настільний годинник Lowell будильник (JA7104B)
1 683 ₴

Настільний годинник Lowell будильник, чорний (JA7099N)
1 683 ₴