

3 286 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Boker |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | викидний |
| Тип замка | Out-the-Front Double Auto |
| Тип відкривання | автомат |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | dagger |
| Особливості | кліпса |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Марка сталі / Матеріал клинка | сталь, D2 |
| Твердість сталі | 58-59 HRC |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Довжина рукояті | 120 мм |
| Товщина клинка | 2.9 мм |
| Матеріал рукояті | алюміній |
| Поверхня клинка | Black |
| Вага | 91 г |
| Колір | чорний |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Китай |
New Boker Plus Dagger OTF D2 2.0 - високоякісний автоматичний EDC-ніж від Раймонда Лотака для туристів, мисливців, рибалок, любителів активного відпочинку у місті та на природі. Ексклюзивний дизайн новинки гармонійно поєднує в собі елегантність класики з потужністю тактичного стилю, що візуально підкреслює толерантність і прихований потенціал складаного ножа. Дана модель ножа-кинджала:
Виготовлена у співпраці з “CobraTec” (Техас/США) із сучасних та високоякісних матеріалів;
Характеризується бездоганністю виготовлення та збірки;
Запропонована для покупки за оптимальною ціною;
Компактна та гіпер-ергономічна;
Має міцну та ретельно збалансовану конструкцію;
Оснащена агресивним і двогострим клинком зі нержавіючої D2-сталі з титановим black-покриттям:
Високоміцний з ультра-гладкою ріжучою кромкою та агресивним різом;
Блискавично розгортається та складається;
Легко заточується та довгий час зберігає гостроту;
Успішно справляється з різноманітним фронтом робіт (різ та прокол матеріалів різної щільності);
Стабільно витримує повсякденні та підвищені навантаження;
Надійно захищений від корозії, негативного впливу агресивних середовищ, відблисків, механічних мікроушкоджень (деформації, подряпини, потертості);
Наділений простим, зручним, надійним та безвідмовним функціоналом:
Автоматичне відкриття - на руків"ї є пружний повзунок з насічками (при його переміщенні вниз відбувається натяг пружини і втягування леза);
Блокування OTF-замком;
Наявність запобіжного отвору;
Має фігурне та креативно текстуроване руків"я із авіаційного алюмінію з чорним титановим покриттям:
Ергономічне, міцне, тактильно приємне на дотик;
Має комфортні зони захоплення з антиковзним ефектом для надійної фіксації ножа навіть у мокрій руці, повноцінного контролю за роботою клинка, безпечного використання інструменту.
Доповнене пружною сталевою кліпсою.
Купити Boker Plus Dagger 2.0 OTF Automatic, Raymund Lotak, D2 Blk Dagger, Blk Alum, 06EX244 - вдала можливість вигідно придбати універсальний OTF-ніж на крутий презент ножеманам або для поповнення власної колекції викидних ножів.
Характеристики
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi Brazen Tanto Darkwash Purple G10 (C2023D)
3 100 ₴

Ніж Civivi Typhoeus Fixed Blade Darkwash Aluminium Green (C21036-4)
2 942 ₴

Ніж Civivi D-Art Black (C21001-2)
3 560 ₴

Ніж Blade Brothers Knives Ярл (391.01.64)
3 410 ₴

Ніж Blade Brothers Knives Скін Ду (391.01.66)
3 410 ₴

Ніж Blade Brothers Knives Піранья (391.01.70)
3 510 ₴