

5 040 ₴
| Виробник | Boker |
| Вид ножа | господарський |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Марка сталі / Матеріал клинка | D2 |
| Загальна довжина | 176 мм |
| Довжина клинка | 72 мм |
| Товщина клинка | 3.7 мм |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Поверхня клинка | SW (Stonewash) |
| Вага | 132 г |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Модель ножа Gemtek від Boker Plus поєднує в собі грубу ефективність та плавну динаміку завдяки таланту відомого найфейкера Алессандри де Сантіс. Дизайнер з Hydra Design славиться за свої пристрасні креативи з максимальною функціональністю.Клинок профілю Drop Point виготовлений зі сталі D2. Надзвичайно легко відкривається за допомогою фліпера та системі шарикопідшипників. У відкритому стані надійно фіксується замком Frame Lock. За захист від подряпин та слідів експлуатації відповідає покриття Stonewash, а стильне фальш-лезо урізноманітнює простий вигляд клинка.Привабливе руків'я має ергономічну форму та виготовлене з цупкого матеріалу G10. Геометрична текстура підкреслює бачення дизайнера Алессандри де Сантіс та додатково підвищує надійність хвату. Червоний бекспейсер та декоративний трикутник з G10 довершують незвичний вигляд ножа. Ніж оснащений отвором для темляка та кліпсою глибокої посадки для непомітного носіння в кишені штанів. Boker Plus Gemtek поставляється з високоякісним нейлоновим чохлом для безпечного зберігання та носіння.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi Starflare Satin Green Aluminum (C23052-3)
4 675 ₴

Ніж Civivi Starflare Satin Grey Aluminum (C23052-2)
5 510 ₴

Ніж Civivi Baby Banter Wharncliffe Violet Micarta (C19068SC-2)
4 790 ₴

Ніж Civivi Typhoeus Fixed Blade Stonewash Purple G10 (C21036-2)
4 860 ₴

Ніж Boker Plus Large Strike Grivory Green (06EX901)
4 560 ₴

Ніж Marttiini Carbon Lapp Knife 240 (240012)
4 810 ₴