


5 040 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Helle |
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | drop-point |
| Країна-виробник | Норвегія |
| Країна реєстрації бренду | Норвегія |
| Марка сталі / Матеріал клинка | вуглецева |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Довжина клинка | 110 мм |
| Товщина клинка | 3.7 мм |
| Матеріал рукояті | карельська береза |
| Вага | 116 г |
| Колір | дерево |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Норвегія |
Ніж Helle Viking (96 G) являють собою інтерпретацію класичного норвезького ножа, випуск якого був приурочений до навколосвітньої подорожі сучасної репліки галери Вікінгів. Проте, ніж викликає не тільки історичний інтерес, але і є високоефективним робочим ножем.
Клинок ножа, на відміну від інших моделей, виготовлений з тришарової вуглецевої сталі, що забезпечує вкрай ефективні показники різу. Рукоятка з деревини карельської берези має форму, що забезпечує однаково комфортне утриманні при будь-якому способі утримання. Зручні ножни виконані з натуральної коричневої шкіри і оснащені кріпленням для носіння на ремені.
Ніж Helle Viking (96 G) - це висококласний ніж ручного виробництва, що володіє дивовижними ергономічними властивостями і чудовим норвезьким дизайном.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi Starflare Satin Green Aluminum (C23052-3)
4 675 ₴

Ніж Civivi Starflare Satin Grey Aluminum (C23052-2)
5 510 ₴

Ніж Civivi Elementum Satin Jungle Wear Fat Carbon Fibre (C907A-6)
4 466 ₴

Ніж Civivi Elementum Darkwash Ultem (C907A-5)
4 570 ₴

Ніж Civivi Baby Banter Wharncliffe Violet Micarta (C19068SC-2)
4 790 ₴

Ніж Civivi Typhoeus Fixed Blade Stonewash Purple G10 (C21036-2)
4 860 ₴