

3 869 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Boker |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Crossbar lock |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Особливості | кліпса, чохол в комплекті |
| Країна-виробник | Китай |
| Марка сталі / Матеріал клинка | Nitro-V, сталь |
| Твердість сталі | 56-59 HRC |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Довжина клинка | 72 мм |
| Товщина клинка | 2.3 мм |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Поверхня клинка | Satin, PVD |
| Вага | 70 г |
| Колір | чорний |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Китай |
Плавні лінії, добірні матеріали, повнокровний характер - Boker Plus Hebdo з-під пера французького дизайнера Альбана Ле Анрі визначає EDC на щотижневому рівні та додає новий вимір у повсякденне життя. Hebdo (французьке скорочення від hedomadaire — тижня..., щотижня) поєднує стильну елегантність з невимушеним менталітетом ентузіаста.
Лезо на шарикопідшипнику типу drop-point із сатинованою обробкою з утримуючої заточки сталі марки Nitro-V ковзає по коробках, мотузках або упаковці з потужною грацією, а ергономічна рукоятка з G10, оброблена у вишуканому чорному кольорі, як і бекспейсер і гвинт осі.
Чудовий зовнішній вигляд підкреслюється штифтом для великого пальця з обох боків та яскравим фіксатором перекладини для інтуїтивного відкривання та розблокування леза.
Boker Plus Hebdo – savoir-vivre кишенькового розміру. Постачається із високоякісним нейлоновим чохлом.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi Teraxe Darkwash Red G10 (C20036-1)
3 500 ₴

Ніж Civivi KwaiQ (C23015-2)
3 800 ₴

Ніж Civivi Elementum Satin Ultem (C907A-4)
3 970 ₴

Ніж Civivi Baby Banter Darkwash Purple G10 (C19068S-4)
3 859 ₴

Ніж Civivi Elementum II Button Lock + StellarQuill Pen (Комплект) (C23049)
3 990 ₴

Ніж Boker Plus Pocket Bowie (01BO508)
3 730 ₴