









3 710 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Boker |
| Вид ножа | тактичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | dagger |
| Особливості | ножни |
| Країна-виробник | Китай |
| Марка сталі / Матеріал клинка | D2 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Довжина рукояті | 100 мм |
| Матеріал рукояті | сталь |
| Поверхня клинка | plain |
| Вага | 136 г |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Тактичний ніж BOKER PLUS OMERTA 02BO032
Розроблений Джейсоном Стаутом, Boker Plus Omerta являє собою класичний кинджал з симетрично заточеним клинком і прямий держаком. Трехмерно фрезеровані обкладання на рукоятці виготовлені з нековзкого матеріалу G10 і мають дрібну текстуру і канавки для поліпшення зчеплення. Сатинована конструкція з повним хвостовиком (full tang knife) повністю готова до роботи і завжди під рукою завдяки переходнику для ременя і щільно прилягає чохла з матеріалу Kydex.
Характеристики Ніж Boker Plus "Omerta"
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi Teraxe Darkwash Red G10 (C20036-1)
3 500 ₴

Ніж Civivi KwaiQ (C23015-2)
3 800 ₴

Ніж Civivi Elementum Satin Ultem (C907A-4)
3 970 ₴

Ніж Civivi Baby Banter Darkwash Purple G10 (C19068S-4)
3 859 ₴

Ніж Civivi D-Art Black (C21001-2)
3 560 ₴

Ніж Civivi Elementum II Button Lock + StellarQuill Pen (Комплект) (C23049)
3 990 ₴