

3 150 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Buck |
| Вид ножа | мисливський |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | drop-point |
| Особливості | отвір під темляк, чохол в комплекті |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 420HC |
| Твердість сталі | 59-61 HRC |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Довжина клинка | 134 мм |
| Товщина клинка | 3.8 мм |
| Матеріал рукояті | нейлон |
| Поверхня клинка | SW (Stonewash) |
| Вага | 80 г |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Buck 636BKS PakLite Processor Select — це компактний і легкий фіксований ніж, спеціально розроблений для обробки та розбирання здобичі на полюванні. Клинок виконаний із високоякісної нержавіючої сталі 420HC з покриттям Stonewash, що забезпечує відмінну стійкість до корозії та зносу.
Руків’я ножа виготовлена з чорного матеріалу GFN (Glass-Filled Nylon), який поєднує в собі міцність і легкість, забезпечуючи надійний і зручний хват.
Особливості та переваги:
Застосування:
Ніж Buck 636BKS PakLite Processor Select підходить для:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi Gordo Satin Olive Micarta (C22018C-2)
2 617 ₴

Ніж Civivi Gordo Darkwash Black G10 (C22018C-1)
3 415 ₴

Ніж Civivi Brazen Tanto Darkwash Purple G10 (C2023D)
3 083 ₴

Ніж Civivi Typhoeus Fixed Blade Darkwash Aluminium Green (C21036-4)
2 942 ₴

Ніж Ruike FS68
2 890 ₴

Ніж Boker Plus Nahal (01BO628)
2 887 ₴