

940 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Ganzo |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип відкривання | шпенек |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Країна-виробник | Китай |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 440 |
| Твердість сталі | 58 HRC |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Довжина рукояті | 120 мм |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Вага | 142 г |
| Колір | помаранчевий |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Китай |
Модель Ganzo G7452 призначається для поїздок на природу. Розмір клинка у такого ножа становить 9 см, він рівно заточений по всій довжині кромки.
Складні ножі особливо зручні для туризму, а модель Ganzo G7452 зроблена таким чином, щоб врахувати всі особливості польового використання. Метал для цього ножа-нержавіючий. Це тверда марка сталі 440С (близько 58HRC), яка здатна довгий час зберігати високу якість заточування. Клинок має гострий кінчик, характерний для форми drop-point, і повністю рівну лінію заточування. Щоб на поверхні леза не були помітні подряпини, воно оброблене камінням за методикою Stonewash. Як результат — метал матовий, але не однорідний. Він повністю гладкий, а подряпини на такій поверхні практично не видно. До того ж, матові ножі можуть використовуватися не тільки в туристичних, але і в тактичних цілях.
Для виготовлення рукоятки виробники вибрали склопластик з композитною структурою. Цей матеріал виграє у металу по вазі і не поступається йому по міцності. Більш того, склопластик G10 не вигоряє на сонці і абсолютно не вбирає в себе воду. Завдяки тому, що він легко забарвлюється в будь-які кольори, покупці можуть вибрати модель ножа Ganzo G7452 з помаранчевої, чорної або зеленої ручкою. Дрібний текстурний візерунок на поверхні рукоятки дозволяє надійно тримати ніж в руках, не побоюючись, що він може вислизнути. Для додаткової страховки ножа під час перенесення, до рукоятки прикручена сталева кліпса.
Довжина ножа в готовому до роботи стані становить 21 см.з них 9 см припадає на лезо. У складеному вигляді Ganzo G7452 займає набагато менше місця, адже розмір його рукоятки-тільки 12 см. а вбудований замок Axis Lock робить роботу з даною модель ю цілком безпечною.
Особливість:
Гарантія: Кожен Ніж Ganzo G7452 забезпечується гарантією на один рік, яку надають виробники.
Рекомендовані товари