


5 780 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Helle |
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | Sandvik-12C27 |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Довжина клинка | 135 мм |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Матеріал рукояті | карельська береза |
| Вага | 140 г |
| Колір | дерево |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Китай |
Ніж Helle Jegermester (42 G) - великий універсальний ніж, виконаний в кращих традиціях скандинавських ножів. Високі ріжучі показники і тривале утримання заточування клинка забезпечує високоякісна шведська нержавіюча сталь Sandvik 12C27, а комфортне, безпечне і надійне утримання - об'ємна рукоятка з деревини берези з мідною гардой (захисним виступом). Цей ніж ідеально підійде для оброблення великої дичини.
Компанія Helle була заснована в 1932 році в селі Хольмедаль в Норвегії. Однією з основних особливостей ножів Helle в тому, що це продукція повністю виготовляється вручну, при повній відсутності машинної обробки. Ніж проходить більше 40 операцій у процесі виробництва. Нержавіюча ламінована сталь - головна особливість цих ножів. Основним її внутрішнім шаром є тверда високолегована сталь, надає ножу високу стійкість і твердість крайки. Наступні шари складаються з більш м'якої сталі, що підвищує корозійну стійкість і міцність при різних деформаціях.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi Stormhowl Satin Pink Aluminum (C23040B-3)
5 700 ₴

Ніж Civivi Starflare Damascus Red Aluminum (C23052-DS1)
6 061 ₴

Ніж Civivi Starflare Satin Grey Aluminum (C23052-2)
5 510 ₴

Ніж Civivi Odium Damascus Cuibourtia wood (C2010DS-1)
6 470 ₴

Ніж Civivi Hypersonic Darkwash Red G10 (C22011-3)
5 789 ₴

Ніж Civivi Elementum Satin Jungle Wear Fat Carbon Fibre (C907A-6)
4 466 ₴