

11 655 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Ocaso |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), сувенірний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Особливості | кліпса |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Марка сталі / Матеріал клинка | CPM-S35VN |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Довжина рукояті | 109 мм |
| Матеріал рукояті | титан |
| Поверхня клинка | Black |
| Вага | 71 г |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Тайвань |
Особливості моделі
Модель Solstice, розроблена відомим майстром ножів Ендрю Демко, є втіленням досконалості для ділових людей. Сучасний, скромний і легкий Solstice був виготовлений відповідно до суворих стандартів Demko і виготовлений з матеріалів найвищої якості.
Про виробника
Компанія заснована у 2022 році Ріком Вальдесом, колишнім керівником провідного виробника ножів. Після 20 років досвіду роботи в цій галузі Рік заснував Ocaso з метою виготовлення ножів та аксесуарів для людей, які вважають, що все, що носите чи берете із собою, має відображати індивідуальний стиль вишуканість, сучасність, мінімалізм.
Що означає OCASO
Ocaso (oh-kah-soh) іспанською означає захід сонця . Компанія знаходиться в долині Охай в південній Каліфорнії, в районі, що славиться рожевими моментами , періодом перед заходом сонця, коли гірські хребти, що обрамляють долину, набувають коротке рожеве сяйво.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Benchmade Bugout Storm Grey (535BK-08)
11 070 ₴

Ніж Victorinox Classic SD Brilliant Carbon + брелок-лого (0.6221.90)
10 767 ₴

Ніж Kershaw Launch 16 (7105)
10 440 ₴

Ніж Weknife Mini Synergy (2011CF-A)
10 600 ₴

Ніж Extrema Ratio BF2 CD SW Black (1000.0145/SW)
12 400 ₴

Ніж Extrema Ratio BD2 Lucky MIL-C Black (04.1000.0228/BLK)
10 350 ₴