

1 010 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Opinel |
| Вид ножа | господарський |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Viroblock |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Марка сталі / Матеріал клинка | Sandvik-12C27 |
| Твердість сталі | 55-57 HRC |
| Загальна довжина | 207 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Довжина рукояті | 117 мм |
| Матеріал рукояті | горіх |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Вага | 56 г |
| Колір | дерево |
| Країна виробництва | Франція |
Ножі Tradition мають традиційну форму рукоятки, а також клинок у формі ятагана, і можуть бути використані в самих різних ситуаціях - від пікніка до полювання. З 1980-го року в колекції Tradition налічується дванадцять розмірів, 1-12. Зараз номери 1 і 11 не випускаються.У розмірах 6-12 клинок надійно фіксуються у відкритому положенні завдяки системі замикання Virobloc®, створеної Марселем Опінелем в 1955-му році.
Luxury Range - серія ножів Opinel в лінійці Tradition. В цілому ножі повторюють традиційну для своїх побратимів форму, відмінність полягає в більш вишуканих матеріалах руків'я і в деяких моделях інша марка сталі. В іншому це все ті ж старі добрі ножі Opinel.Цей ніж відрізняється від своїх побратимів по серії чорним матовим кольором металевих запчастин і дубовим руків'ям. Всупереч «темноті» свого зовнішнього вигляду, ніж яскраво виділяється на тлі своєї серії.Клинок класичної для Opinel форми, однак, виготовлений з нержавіючої сталі з чорним матовим покриттям.
Замок Virobloc також з нержавіючої сталі з чорним покриттям.Руків'я з французького дуба, твердої та благородної деревини, стійкої до грибка і комах. Французький дуб має природній естетичний малюнок.
УВАГА! Для уникнення появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Тим не менш, поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком чи гарантійний випадком.
Рекомендовані товари