

2 240 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Ruike |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Crossbar lock |
| Тип відкривання | шпенек |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Особливості | кліпса |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Марка сталі / Матеріал клинка | Sandvik-14C28N |
| Твердість сталі | 57-59 HRC |
| Загальна довжина | 188 мм |
| Довжина клинка | 79 мм |
| Довжина рукояті | 109 мм |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Поверхня клинка | галтування |
| Вага | 88 г |
| Колір | чорний |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Китай |
У ножі Ruike P856 поєднуються універсальність EDC-інструменту та утилітарний дизайн, в якому кожна лінія працює на ергономіку.
Конструкція зі злегка закругленим руківʼям зручно лягає у долоню та забезпечує міцний хват. Широкий клинок Drop Point підходить для різання та рубання, водночас фальшлезо на ⅔ довжини обуха підвищує проникаючі здібності та полегшує роботу на проколювання. На обуху також є упор під великий палець, що покращує контроль над лезом.
Особливості матеріалів:
Відкриття ножа здійснюється за допомогою двостороннього шпеника, з яким можна взаємодіяти правою або лівою рукою. Замок Crossbar Lock фіксує клинок із чітким клацанням та гарантує безпеку під час використання інструменту навіть у разі інтенсивних навантажень на лезо.
Кліпса з нержавіючої сталі дозволяє кріпити ніж на кишеню. Затискач можна встановлювати з правого або лівого боку руківʼя.
Ще одна особливість Ruike P856 — надлегка вага. Навіть з урахуванням кліпси, ніж важить лише 88 г, залишаючись практично непомітним під час носіння.
Характеристики:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Ruike P831S-SA
2 280 ₴

Ніж Ruike P831S-SB
2 280 ₴

Ніж Boker Magnum Carnifex (02SC345)
2 160 ₴

Ніж Victorinox Huntsman Ukraine 91 мм Жовто-синій малюнок (1.3713.7_T3100p)
2 251 ₴

Ніж Victorinox Huntsman Ukraine 91 мм Чорний Тризуб фігурний на тлі прапора (1.3713.3_T1026u)
2 263 ₴

Ніж Victorinox Hiker 91 мм Чорний (1.4613.3)
2 337 ₴