





| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Spyderco |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Compression Lock |
| Тип відкривання | отвір для пальця, фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Особливості | отвір під темляк |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Марка сталі / Матеріал клинка | CPM-S30V |
| Загальна довжина | 226 мм |
| Довжина клинка | 97 мм |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Матеріал рукояті | G10, вуглецеве волокно |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Вага | 122 г |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | США |
Практичний універсальний ніж для щоденного носіння Spyderco Amalgam розробив американський автор Брайан Лай (Brian Lai).
Широкий клинок форми Drop Point з порошкової нержавіючої сталі CPM-S30V плавно відкривається за рахунок застосування в конструкції кульково підшипникових шайб з низьким коефіцієнтом тертя. Для зручності швидкого відкривання однією рукою передбачений фірмовий отвір в клинку Round Hole™, а сам клинок у відкритому положенні надійно фіксується за допомогою замка Compression Lock™.
Ергономічна легка рукоять моделі Spyderco Amalgam виготовлена з вуглецевого волокна і склотекстоліту G-10.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Benchmade Casbah Auto (4400BK)
11 886 ₴

Ніж Cold Steel Ti-Lite 6" Thompson Signature S35VN (CS-26C6AA)
14 720 ₴

Ніж Victorinox Classic SD Brilliant Damast + брелок-лого (0.6221.34)
12 678 ₴

Ніж Victorinox Classic Gold (0.6203.87)
12 894 ₴

Ніж Extrema Ratio BF2 CD SW Black (1000.0145/SW)
12 400 ₴

Ніж Extrema Ratio BD4 Lucky MIL-C Black (04.1000.0497/BLK)
12 380 ₴