



3 420 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Spyderco |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип відкривання | отвір для пальця |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Форма клинка | sheepsfoot |
| Особливості | отвір під темляк |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Марка сталі / Матеріал клинка | VG-10 |
| Загальна довжина | 114 мм |
| Довжина клинка | 50 мм |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Довжина рукояті | 64 мм |
| Матеріал рукояті | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Вага | 20 г |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | США |
Модель Spyderco Manbug спроектована засновником компанії Селом Глессером. По суті, Manbug – це все та ж модель Ladybug, (найменший ніж в асортименті компанії), яка отримала кілька косметичних правок руків'я та чисто «чоловіче» ім'я. В усьому іншому це такий же надійний брелоковий ніж з дуже широкими можливостями.
Так само, як і Ladybug, ця модель випускається в декількох виконаннях руків'я, марок сталі та типів різальної кромки.Клинок типу Wharncliffe виготовлений з легованої стійкоЇ до корозії сталі VG-10. Накладки руків'я виконані з міцного армованого скловолокном нейлону FRN.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi KwaiQ (C23015-2)
3 800 ₴

Ніж Civivi Brazen Tanto Darkwash Purple G10 (C2023D)
3 100 ₴

Ніж Civivi Baby Banter Darkwash Purple G10 (C19068S-4)
3 859 ₴

Ніж Civivi Typhoeus Fixed Blade Darkwash Aluminium Green (C21036-4)
2 942 ₴

Ніж Civivi D-Art Black (C21001-2)
3 560 ₴

Ніж Blade Brothers Knives Ярл (391.01.64)
3 410 ₴