

60 299 ₴
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkPad |
| Виробник | Lenovo |
| Тип ноутбуку | бізнес, для навчання |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255H (0.7-5.1 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Характеристики оперативної пам'яті | 1 х 16 ГБ DDR5-5600 МГц |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Відеокарта | Intel Arc 140T |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Аудіосистема | Harman Kardon |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 х Thunderbolt 4, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність аккумулятору | 64 Втг |
| Заявлений час роботи (годин) | 7 |
| Додатково | MIL-STD-810H, алюмінієвий корпус |
| Особливості | TPM модуль, гніздо для замка Kensington, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, українська клавіатура |
| Ширина | 356 мм |
| Висота | 21.1 мм |
| Глибина | 249 мм |
| Вага | 1.63 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ноутбук ASUS TUF Gaming F17 FX707ZU4-HX050 (90NR0FJ6-M002Y0)
50 342 ₴

Ноутбук Acer Nitro 17 AN17-71 (NH.QJGEU.001)
55 999 ₴

Ноутбук Acer Nitro 17 AN17-41 (NH.QL1EU.001)
53 999 ₴

Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL (21KH008YRA)
48 799 ₴

Ноутбук HP Probook 445 G10 (724Z1EA)
53 459 ₴

Ноутбук HP EliteBook 840 G10 (8A414EA)
54 699 ₴