



10 490 ₴
| Кількість місць | одномісні |
| Виробник | Cubby |
| Призначення | дитяча, шкільна |
| Вік | від 5 років |
| Особливості | висувний органайзер з розділювачами, з похилою стільницею |
| Комплектація | гачок для портфеля, парта, поличка-надбудова |
| Ширина парти | 120 см |
| Глибина парти | 60 см |
| Висота парти | 53 - 78 см |
| Матеріал | ДСП, МДФ, метал |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Парта Ammi - ергономічний, регульований по висоті стіл. Зручна робоча поверхня парти з безліччю секцій для розміщення книжок, зошитів та інших канцелярських приладь, під стільницею розташована висувна полиця.
Характеристики:
Рекомендовані товари