











7 175 ₴
| Кількість місць | одномісні |
| Виробник | Cubby |
| Призначення | шкільна |
| Вік | від 7 років |
| Комплектація | гачок для портфеля, поличка-надбудова |
| Особливості | з ящиками, стільницю можна нахилити до 60 градусів |
| Ширина парти | 100 см |
| Глибина парти | 60 см |
| Висота парти | 92 - 116 см |
| Матеріал | МДФ, пластик, поліпропілен, сталь |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Парта Nerine – ергономічна, регульована по висоті парта. Присутній надбудова на робочій поверхні для збільшення робочого простору. Під стільницею розташована висувна полиця, що забезпечує досить місця для зберігання книг і канцелярського приладдя.
Характеристики:
Специфікація:
Рекомендовані товари

Парта ErgoKids з полицею Pink (TH-310 W/PN + BD-S30 PN)
7 400 ₴

Парта ErgoKids з полицею Grey (TH-310 W/G + BD-S30 G)
7 007 ₴

Парта ErgoKids з полицею Blue (TH-310 W/BL + BD-S30 BL)
7 400 ₴

Парта ErgoKids Grey (TH-325 W/G)
7 190 ₴

Парта ErgoKids Pink (TH-325 W/PN)
7 190 ₴

Парта ErgoKids TH-330 Blue (TH-330 W/BL)
7 389 ₴