




42 698 ₴
| Тип | професійний |
| Виробник | DeWALT |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Тип патрона | SDS+ |
| Режими | свердління, свердління + удар, удар |
| Сила (енергія) удару | 2.1 Дж |
| Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину | 4600 уд/хв |
| Максимальна швидкість обертання | 1100 об/хв |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Напруга | 18 В |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Додатково | вбудований пилосос |
| Розміри | 590 х 400 х 130 мм |
| Вага | 4.1 кг |
| Комплектація | додаткове руків'я, документація, перфоратор, пластиковий кейс |
| Країна виробництва | Чехія |
Особливості DeWalt SDS-Plus DCH283P2:
Рекомендовані товари