


5 690 ₴
| Тип | професійний |
| Виробник | Tekhmann |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Тип патрона | SDS max |
| Режими | свердління + удар, удар |
| Сила (енергія) удару | 10 Дж |
| Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину | 3200 уд/хв |
| Максимальна швидкість обертання | 550 об/хв |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Особливості | запобіжна муфта, пластиковий кейс |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Вага | 6 кг |
| Комплектація | ємність з мастилом (варіантна комплектація), інструкція з експлуатації (технічний паспорт), бур 10 × 150 мм (варіантна комплектація), бур 12 × 150 мм (варіантна комплектація), бур 8 × 150 мм (варіантна комплектація), вугільна щітка (варіантна комплектація), гарантійний талон, додаток №1 (Перелік сервісних центрів), зубило з гострим кінцем 18 × 320 мм (варіантна комплектація), зубило з лезом 22 × 320 мм (варіантна комплектація), комплект інструментів (варіантна комплектація), обмежувач глибини буріння (варіантна комплектація), переднє руків'я, перфоратор ручний електричний TRH-1800 SDS-max, пилозахисна насадка (варіантна комплектація) |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари