










5 733 ₴
| Тип | професійний |
| Виробник | Зеніт |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Тип патрона | SDS max |
| Режими | свердління, свердління + удар, удар |
| Сила (енергія) удару | 12 Дж |
| Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину | 3850 уд/хв |
| Максимальна швидкість обертання | 560 об/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Особливості | антивібраційна система, додаткова рукоятка, пластиковий кейс |
| Вага | 7.3 кг |
| Комплектація | ємність з мастилом, бур 22×320 мм, гарантійний талон, додаток №1 (Список сервісних центрів), кейс для транспортування та зберігання, піка 18×320 мм, переднє руків'я, перфоратор, посібник з експлуатації (Технічний паспорт) |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари