




8 455 ₴
| Тип підсилювача | трансляційний |
| Виробник | Arctic Audio |
| Рейтинг потужності | 240 Вт |
| Кількість вихідних каналів | 2 |
| Особливості | Вбудований USB /SD Card /Bluetooth медіаплеєр |
| Розміри | 482 х 320 х 89 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
Трансляційний підсилювач для ліній 70/100В
Трансляційні підсилювачі Arctic серії XDU - це доступні і надійні прилади оснащені вбудованим USB /SD /Bluetooth медіаплеєром. Вбудована схема підсилювача Class D характеризується надійністю, високою ефективністю, меншим нагріванням і низькою вагою.
Підсилювач XDU2404 оснащений двома мікрофонними входами (вхід MIC1 має пріоритет), лінійним стерео входом, 2-смуговим еквалайзером, а також має 4 вихідні групи з незалежним регулюванням гучності. А наявність лінійного виходу дозволяє каскадувати кілька підсилювачів, для максимально зручної та гнучкої інсталяції.
Основні характеристики:
Рекомендовані товари