











599 ₴
| Тип | Для ноутбуків до 16" |
| Виробник | OfficePro |
| Розмір | 150 х 65 х 47 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16 " |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Матеріал | алюміній, сілікон |
| Особливості | вертикальні |
| Вага | 0.36 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Вертикальна підставка OfficePro LS580G ідеально підходить для зберігання ноутбуків, телефонів та планшетів майже всіх розмірів.
Ширина слота від 13 до 38 мм.
Функції:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Підставка до ноутбука OfficePro LS530B
549 ₴

Підставка до ноутбука OfficePro LS530
549 ₴

Підставка до ноутбука OfficePro MR386
649 ₴

Підставка до ноутбука Deepcool U PAL
729 ₴

Підставка до ноутбука Esperanza Gaming Notebook Cooling Pad BURAN (EGC102)
549 ₴

Підставка до ноутбука Trust Notebook Cooling Stand Xstream (16813)
599 ₴