

6 413 ₴
| Початкова швидкість кулі | 305 м/с |
| Виробник | Crosman |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | PCP і компресійна пневматика |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Ємність магазина | 200 куль |
| Загальна довжина | 1015 мм |
| Тип прицілу | прицільна планка, цілик і мушка |
| Тип кріплення оптики | планка для кріплення |
| Тип взводу | затвор |
| Матеріал приклада | пластик |
| Вага | 2.2 кг |
| Країна виробництва | США |
Популярна мультикомпресійна модель. Основною перевагою CROSMAN Classic (2100B) є співвідношення ціна/якість. Гвинтівка володіє високою точністю. Ця модель зброї максимально проста в обігу, ергономічна, а також порадує покупців своєю доступною ціною.
За принципом дії CROSMAN Classic (2100B) можна віднести до категорії зброї, яка «працює» на енергії повітря: перед пострілом гвинтівку «накачують» з допомогою бічного взводу, внаслідок чого в спеціальному резервуарі утворюється порція сильно стиснутого повітря, який пізніше при спуску і виштовхує патрон з стовбура. Для здійснення пострілу свинцевої пулькой або серії пострілів сталевими кульками необхідно «накачати» зброю від 3 до 9 разів.
Відносно використовуваних боєприпасів аирганер може вибрати найбільш підходящий для себе варіант, оскільки гвинтівка стріляє кульками з свинцю, а також сталевими кульками-бебешками. Однак у випадку, якщо свинцеві патрони передбачають однозарядность гвинтівки, то сталеві кульки (до 200 штук) можна помістити в спеціальне сховище» в прикладі і заряджати 17-зарядний магазин гвинтівки прямо звідти.
Ствол виконаний із сталі, має нарізи всередині. Приклад виготовлений з ударостійкого надійного пластика, який не ковзає в руці. Ручний запобіжник забезпечує захист від мимовільного пострілу гвинтівки.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Пневматична гвинтівка Optima Striker 1000S 4,5 мм (2370.36.54)
7 070 ₴

Пневматична гвинтівка Optima AirTact Vortex 4,5 мм (2370.36.63)
7 020 ₴

Пневматична гвинтівка Beeman Mantis кал. 4.5 мм (10616)
5 900 ₴

Пневматична гвинтівка Beeman Mantis GR. кал. 4.5 мм (10616GP)
6 440 ₴

Пневматична гвинтівка Beeman Wolverine GR, 4,5 мм , 330 м/с (1070GR)
6 030 ₴

Пневматична гвинтівка Beeman Wolverine 330 м/c 4,5 мм , ОП 4х32 (1071)
6 980 ₴