

27 540 ₴
| Початкова швидкість кулі | 355 м/с |
| Виробник | Optima |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | стиснене повітря (PCP) |
| Енергія | 36 Дж |
| Об'єм резервуара | 255 см3 |
| Тип боєприпасів | кульки |
| Ємність магазина | 10 куль |
| Загальна довжина | 965 мм |
| Довжина ствола | 585 мм |
| Тип прицілу | з кріпленням під оптичний приціл |
| Тип кріплення оптики | Picatinny |
| Тип взводу | бічний важіль |
| Матеріал приклада | полімер |
| Вага | 4,8 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Туреччина |
Optima Gladius Long - PCP гвинтівка в компонуванні буллпап. Таке компонування дає змогу гвинтівці мати досить довгий ствол без збільшення загальної довжини зброї, не порушуючи балансування. Гвинтівка оснащена сталевим нарізним стволом завдовжки 585 мм із вбудованим саундмодератором Quiet Energy, що знижує звук пострілу приблизно на 50%.
Гвинтівка оснащена УСМ Quattro Trigger з поліпшеною системою регулювання спуску. Quattro Trigger дає змогу налаштувати зусилля спуску і довжину ходу спускового гачка.
Гвинтівка має 6-ти позиційний селектор вибору потужності, що дає змогу робити постріли потужністю від 8.5 до 36 джоулів.
Знімний резервуар високого тиску об'ємом 255 см3 дає змогу зробити до 120 пострілів. Гвинтівка оснащена барабанним магазином на 10 куль калібру 4.5 мм.
Для встановлення оптичних прицілів передбачена подвійна планка «Ластівчин хвіст» 11 мм/ Picatinny.
Приклад, завдяки системі «Easy Adjust», має можливість легкого регулювання щоки і потиличника.
Для встановлення ременя передбачено антабки.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари